17.01.2018

MIXX Awards Europe ve IAB Europe Research Awards başvuruları için son gün 2 Mart!

Çalışmalarınıza Avrupa çapında bilinirlik kazandıracak MIXX Awards Europe ve IAB Europe Research Awards başvuruları için:

ÖNEMLİ NOT: MIXX Awards Europe’a başvurabilmek için yerel bir yarışmaya katılma zorunluluğu bulunuyor. Bu nedenle bu yıl MIXX Awards Türkiye'ye başvuran ajans/reklamveren ekiplerimizin MIXX Europe'a da başvurmalarını öneririz.

MIXX Awards Europe kategorileri için.

IAB Europe Research Awards kategorileri için.

31 Mart'a kadar yapılacak başvurularda Interact 2018 Konferansı Super Early Bird bilet fiyatı üzerinden %30 indirim imkanı sağlanıyor (konferans biletinin de 31 Mart'a kadar alınması gerekiyor). 

IAB Europe Research Awards katılım kurallarına buradan ve MIXX Awards Europe katılım kurallarına buradan ulaşabilirsiniz..
Sorularınız için iletişim: puffett@iabeurope.eu / awards@iabeurope.eu 

 

MIXX Awards Europe katılım ücretleri:   Bir kampanya başvurusu ücreti: 400€ (excl. VAT), Aynı başvurunun başka kategorilerde de başvurması halinde başvuru başına ek ücret: 200€ (excl. VAT).

MIXX Awards Europe 2018’e başvuru için tıklayın

IAB Europe Research Awards başvuru ücretleri:  Bir kampanya başvurusu ücreti:200€ (excl. VAT), Aynı başvurunun başka kategorilerde de başvurması halinde başvuru başına ek ücret: 150€ (excl. VAT).

IAB Europe Research Awards 2018’e başvuru için tıklayın.

Başvurular 2 Mart'a sona erecek ve kazananlar 23 Mayıs’ta Milano’da düzenlenecek olan Interact Konferansı’nda açıklanacak.